!!!Pozor, pozor bastlíři! Jsme teď na dovolené a zásilky budeme expedovat až od pondělí 17.8. Zatím se inspirujte třeba články na arduino.cz, diskutujte na našem fóru, nebo jeďte taky na dovolenou ;). Bastlení ZDAR a dovolené taky! Oldřich :)
  • 1 z 4
 

Airblock baterie

 

Náhradní baterie se hodí pro maximální využití dronu Airblock. Nabití baterie trvá asi hodinu.

Dostupnost Vyřazeno
536 Kč
443 Kč bez DPH
Kód produktu MAK283
Značka Makeblock
Webová stránka značky makeblock.com
Kategorie Ostatní
Záruka 2 roky
 

NONSTOP zábava s Airblock

S náhradní baterií vaše zábava s Airblock jen tak neskončí. Stačí zasunout do dronu další baterii a můžete opět létat, vznášet se nebo jezdit.

Plně nabitá baterie v Airblock postačí cca na 6 minut letu v módu klasického dronu. V režimu vznášedla vydrží až 16 minut.

UPOZORNĚNÍ: Používejte jen speciální nabíječku pro Airblock. Nabíječku po úplném nabití odpojte. Věnujte pozornost orientaci baterie při jejím vkládání do Airblock.

Podobné produkty

Hmotnost 0.09 kg
Technologie Lithium Polymer
Napětí baterie 7,4 V
Nominální kapacita 700 mAh
Váha baterie 41 g
Rozměry 63 x 26 x 23 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

 Makeblock - dodavatel Arduino robotů, stavebnic, mechaniky a elektronických modulů pro HW Kitchen Česká republika

Makeblock je název firmy, ale také to je Open Source konstrukční platforma, která může pomoct přetvořit vaše nápady do reality, bez ohledu na to, jak moc jsou crazy :-). Makeblock je platforma se kterou se dá pěkně pohrát, ale také se toho hodně naučit. Je to takový vylepšený "Merkur s Arduinem" dohromady.

V nabídce jsou různé mechanické díly a konstrukční součásti, elektronické moduly, serva, motory a také elektronické stavebnice různých robotů a kreativních hraček pro STEAM výuku. Mezi typické produkty Makeblock patří robot mBot, mBot Ranger, ale také větší stavebnice například XY Plotter nebo Ultimate 2.0. Všechny řídící desky Makeblock jsou založené na platformě Arduino a na programování je možné využít grafické prostředí mBlock, vycházející ze Scratch 2.0. Velkou výhodou platformy Arduino je její otevřenost. Například až dítě vyroste, tak může jednoduše přejít od grafického programování ke klasické příkazové řádce a použít přitom stejný hardware.

Produkty Makeblock jsou určeny pro uživatele všech věkových kategorií. Člověk s nimi zažije jak zábavu, tak se naučí hravou formou základy elektroniky a programování. Podle našich zkušeností ocení pestrou paletu součástek a elektronických stavebnic hlavně děti, začátečníci a také tatínci :). Stavebnice Makeblock jsou oblíbené také mezi bastlíři, kteří ocení šířku platformy a množství rozšiřujících modulů pro stavbu robotů na různé soutěže.

Makeblock na hraní, tvoření i výuku

Kromě hlavního webu firmy Makeblock je k dispozici řada webů s různými výukovými materiály, projekty nebo informacemi, které využijete při samotné práci s produkty Makeblock, ale také například při výuce programování v kroužku nebo ve třídě.

Makeblock distributor | HWKitchen.cz

 pcb-main

 
Náš e-shop používá soubory cookies, aby to všechno pro vás dobře šlapalo. Cookies nejsou k jídlu, ale ze zákona to tady musíme mít. Odkliknutí vaše bastlení nijak neohrozí.