!!!Pozor, pozor bastlíři! Jsme teď na dovolené a zásilky budeme expedovat až od pondělí 17.8. Zatím se inspirujte třeba články na arduino.cz, diskutujte na našem fóru, nebo jeďte taky na dovolenou ;). Bastlení ZDAR a dovolené taky! Oldřich :)
  • 1 z 5
 

GPS Bee GPS modul s anténou

 

Jste zvyklí pracovat s XBee moduly a chcete do projektu přidat jednoduše GPS funkce? V tom případě je tento GPS modul přesně pro vás!

Dostupnost Vyřazeno
436 Kč
360 Kč bez DPH
Kód produktu EF50
Značka ElecFreaks
Webová stránka značky elecfreaks.com
Kategorie GPS
Záruka 2 roky
 

GPS JEDNODUŠE A EFEKTIVNĚ

GPS XBee modul je postaven pro platformu XBee a je plně kompatibilní s XBee Shieldy nebo ostatním hardware pro XBee. Modul tak stačí zasunout do slotu pro XBee a začít používat. Rozložení pinů je stejné.

Pro komunikaci s PC přes USB rozhraní použijte UartSB. Pro ovládání a nastavení modulu využijte software u-center (viz soubory), který vám umožní analyzovat GPS data a resetovat GPS parametry modulu. Software vám také ukáže specifická data zaslaná z modulu, jako jsou například čas, rychlost, zeměpisná délka a šířka, nadmořskou výšku atd.

GPS Bee je založen na GPS modulu NEO-6M, který přináší velký výkon díky technologiím firmy u-blox a jejich špičkovému pozičnímu systému. Tyto GPS přijímače kombinují vysokou úroveň integrace s flexibilními způsoby komunikace v malých rozměrech. To činí tento produkt výhodnou volbou pro jakékoliv projekty zahrnující GPS!

Vlastnosti GPS modulu NEO-6M

  • 50 kanálový „u-blox 5 engine“ s více než 1 milionem účinných korelátorů
  • Pouze 1 vteřina do „First Fix“ pro „Hot“ a „Aided“ starty
  • Citlivost -160 dBm
  • Zrychlený start při slabších signálech pro moduly s funkcí „KickStart“
  • Podporuje „AssistNow Online“ a „AssistNow Offline“ A-GPS služby; vyhovuje OMA SUPL, RoHS
  • Vysoká úroveň odolnosti proti rušení
  • Frekvence aktualizace polohy 4 Hz
  • Miniaturní 2 mm piny, kompatibilní s XBee moduly, UART, USB, DDC a SPI rozhraními

ODKAZY pro GPS Bee

Hmotnost 0.02 kg
Napájecí napětí 2,7 ÷ 3,6 V DC
Špičkový proudový odběr (?) 150 mA
Proudový odběr v módu hledání pozice 102 mA
Proudový odběr v módu sledování pozice 44 mA
Zisk antény 30 dB
Pracovní teplota -40 ÷ 85 °C
Rozměry (?) 27,6 x 24,6 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

 

ElecFreaks - dodavatel Microbit a Arduino věcí na bastlení pro HW Kitchen Česká republika

ElecFreaks je inovativní firma se specializací na vývoj Open Source Hardware a funguje od března 2011. Spolupráce s HW Kitchen trvá od srpna 2013. V počátcích byla firma Elecfreaks zaměřená hlavně na vývoj desek, shieldů a rozšiřujících modulů pro platformu Arduino. Řadu běžných Arduino věciček dokázali zajímavě vylepšit a zlepšit jejich parametry.

V poslední době je ElecFreaks zaměřený hlavně na platformu microbit, která nejvíce splňuje zaměření firmy, což je vytvářet produkty pro podporu a popularizaci elektroniky a programování. S ElecFreaks si člověk nejen pohraje, ale naučí se při tom řadu věcí, o které by jinak těžko zavadil.

Keyestudio distributor | HWKitchen.cz

pcb-main

 
Náš e-shop používá soubory cookies, aby to všechno pro vás dobře šlapalo. Cookies nejsou k jídlu, ale ze zákona to tady musíme mít. Odkliknutí vaše bastlení nijak neohrozí.