Arduino OUTLET

Máme pro vás něco speciálního! Jedinečnou kategorii Arduino OUTLET! :)

Do sekce Arduino OUTLET dáváme Arduino značkové a kvalitní věcičky, které jsou z určitého důvodu zlevněny.

Nákup Arduino produktů v kategorii OUTLET tak představuje způsob, jak za Arduino výrazně ušetřit.

Důvod slevy je vždy popsán u konkrétního zboží, obecně se ale jedná o následující tři případy.

Vykopávka

Víte dobře, jak rychle se v oblasti elektroniky mění a vylepšují produkty. Stejně tak to platí i pro naše Arduino destičky, Shieldy nebo různé Arduino komponenty. Originální Arduino produkty jsou sice světlá vyjímka, například takové Arduino UNO Rev3 je vyložený držák. Čas od času dochází ale vždy k tomu, že výrobce uvede na trh novou vylepšenou verzi určitého produktu, nebo je tento vyřazen a nahrazen jiným.

Našim cílem je na Arduino e-shopu nabízet ty nejnovější produkty a nechceme, aby přísun nových vymazlených Arduino věcí blokovaly staré vykopávky, které už mají u nás odsloužíno. Pro vás dobrá zpráva. Vysloužilé produkty můžete zakoupit za zajímavé ceny. Ale pozor, cena platí vždy do vyprodání zásob. Pak se Arduino produkt odebere do věčných lovišť a zůstanou na něj jen vzpomínky. Teď mě napadlo, že až bude odcházet to zmiňované Arduino UNO Rev3, tak to bude chtít nejmíň ohňostroj :).

Parametry zlevněných komponent jsou většinou podobné jako u nových modelů produktů. Všechny produkty jsou nové a nepoužité v originálních obalech. Nicméně jsou označeny jako "VYKOPÁVKA" a pro vás k dispozici se zajímavou slevou.

Rozbalené

Pod tímto označením máme v kategorii Arduino OUTLET zboží, které bylo sice rozbaleno, ale nikdy nebylo použito :).

Jedná se o nové produkty, které byly rozbaleny za účelem focení pro e-shop nebo produkty z předváděcích akcí a výstav. Zboží je v perfektním stavu s veškerým příslušenstvím a nemá žádné známky použití nebo poškození. Zboží prostě někdo vyndal z krabičky a zase ho tam vrátil. Vyjímečně může být produkt zabalen v náhradním obalu, pokud ten původní obal nevydržel a není už vhodný pro bezpečné balení produktu. Arduino zboží v tomto stavu je zlevněné a nese označení "ROZBALENÉ". Na konkrétní stav zboží je upozorněno v detailu produktu.

Použité

Zboží s tímto označením je krátce používané zboží, ale stále bez újmy a plně funkční. Produkty jsou většinou také v originálním obalu. Typicky se jedná o zboží vrácené bez udání důvodu. Každý produkt je před zařazením do této sekce důkladně otestován a zkontrolován. Zboží je ve výborném stavu, může ale nést určité známky opotřebení, které ale nemají vliv na jeho funkci. Produkty nesou označení "POUŽITÉ". Na konkrétní stav je upozorněno vždy v detailu produktu.

pcb-other

Na veškeré zboží v kategorii Arduino OUTLET poskytujeme standardní záruku 24 měsíců a můžete ho vrátit do 14 dnů bez udání důvodu. Ve většině případů můžete zboží zakoupit také jako nové.

 

Zboží pro tuto kategorii nejspíše stále ještě vězí v regálech e-shopu www.hwkitchen.com a proto tu nic není...

Pokud se vám podaří vypátrat na www.hwkitchen.com to, co potřebujete, rádi vám to do objednávky ručně přidáme.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.