Arduino OUTLET

Máme pro vás něco speciálního! Jedinečnou kategorii Arduino OUTLET! :)

Do sekce Arduino OUTLET dáváme Arduino značkové a kvalitní věcičky, které jsou z určitého důvodu zlevněny.

Nákup Arduino produktů v kategorii OUTLET tak představuje způsob, jak za Arduino výrazně ušetřit.

Důvod slevy je vždy popsán u konkrétního zboží, obecně se ale jedná o následující tři případy.

Vykopávka

Víte dobře, jak rychle se v oblasti elektroniky mění a vylepšují produkty. Stejně tak to platí i pro naše Arduino destičky, Shieldy nebo různé Arduino komponenty. Originální Arduino produkty jsou sice světlá vyjímka, například takové Arduino UNO Rev3 je vyložený držák. Čas od času dochází ale vždy k tomu, že výrobce uvede na trh novou vylepšenou verzi určitého produktu, nebo je tento vyřazen a nahrazen jiným.

Našim cílem je na Arduino e-shopu nabízet ty nejnovější produkty a nechceme, aby přísun nových vymazlených Arduino věcí blokovaly staré vykopávky, které už mají u nás odsloužíno. Pro vás dobrá zpráva. Vysloužilé produkty můžete zakoupit za zajímavé ceny. Ale pozor, cena platí vždy do vyprodání zásob. Pak se Arduino produkt odebere do věčných lovišť a zůstanou na něj jen vzpomínky. Teď mě napadlo, že až bude odcházet to zmiňované Arduino UNO Rev3, tak to bude chtít nejmíň ohňostroj :).

Parametry zlevněných komponent jsou většinou podobné jako u nových modelů produktů. Všechny produkty jsou nové a nepoužité v originálních obalech. Nicméně jsou označeny jako "VYKOPÁVKA" a pro vás k dispozici se zajímavou slevou.

Rozbalené

Pod tímto označením máme v kategorii Arduino OUTLET zboží, které bylo sice rozbaleno, ale nikdy nebylo použito :).

Jedná se o nové produkty, které byly rozbaleny za účelem focení pro e-shop nebo produkty z předváděcích akcí a výstav. Zboží je v perfektním stavu s veškerým příslušenstvím a nemá žádné známky použití nebo poškození. Zboží prostě někdo vyndal z krabičky a zase ho tam vrátil. Vyjímečně může být produkt zabalen v náhradním obalu, pokud ten původní obal nevydržel a není už vhodný pro bezpečné balení produktu. Arduino zboží v tomto stavu je zlevněné a nese označení "ROZBALENÉ". Na konkrétní stav zboží je upozorněno v detailu produktu.

Použité

Zboží s tímto označením je krátce používané zboží, ale stále bez újmy a plně funkční. Produkty jsou většinou také v originálním obalu. Typicky se jedná o zboží vrácené bez udání důvodu. Každý produkt je před zařazením do této sekce důkladně otestován a zkontrolován. Zboží je ve výborném stavu, může ale nést určité známky opotřebení, které ale nemají vliv na jeho funkci. Produkty nesou označení "POUŽITÉ". Na konkrétní stav je upozorněno vždy v detailu produktu.

pcb-other

Na veškeré zboží v kategorii Arduino OUTLET poskytujeme standardní záruku 24 měsíců a můžete ho vrátit do 14 dnů bez udání důvodu. Ve většině případů můžete zboží zakoupit také jako nové.

 
2303
2303123032303
Značky
   
 • Arduino Starter Kit box Akce Rozbalené Kód: AD825
  Skladem 4 ks

  Oficiální Arduino Starter Kit obsahuje vše, co potřebujete do začátku na opravdu pořádné bastlení a programování s Arduinem. Projděte si všech 15 DIY Arduino projektů a na vlastní kůži si vyzkoušejte, co je Arduino!

  2 558 Kč (–10 %)
  2 303 Kč
     
  Výrobce: Arduino.org Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.