Všechno bastlířské NEJ do nového roku! Ať vás páječka nikdy nespálí, ať kód jede vždycky na první dobrou, co nejméně spálených PN přechodů a přepálených hrotů a co nejvíce skvělých nápadů na hraní a bastlení!!! ❤️

Dráhy a hřiště pro Arduino roboty

Dráhy a hřiště pro Arduino roboty

Pro všechny nadšence Arduina a robotiky přinášíme sbírku Makeblock drah a hřišť pro roboty, kteří jezdí po čáře a vyhýbají se překážkám. Nechybí ani fotbalové hřiště pro robotí fotbálek! Robotí hřiště jsou odstupňovány podle velikosti. Největší mají na délku 2 metry! Po kliknutí na obrázek dráhy otevřete pdf soubor s dráhou.

Dráhy poslouží dobře pro zábavu, ale také na tréning před robotickou soutěží. Větší formáty je třeba vytisknout na plotru.

Čára pro roboty - formát A3

ČÁRA PRO ARDUINO ROBOTY - FORMÁT A3

Čára pro roboty - formát A2

ČÁRA PRO ARDUINO ROBOTY - FORMÁT A2

Čára pro roboty - formát A1

ČÁRA PRO ARDUINO ROBOTY - FORMÁT A1

Dráha pro roboty s překážkami - 1 x 1 m

DRÁHA PRO ARDUINO ROBOTY S PŘEKÁŽKAMI - 1 X 1 M

Dráha pro roboty s překážkami - 2 x 0,9 m

DRÁHA PRO ARDUINO ROBOTY S PŘEKÁŽKAMI - 2 X 0,9 M

Fotbalové hřiště pro roboty - 2 x 1,2 m

FOTBALOVÉ HŘIŠTĚ PRO ARDUINO ROBOTY - 2 X 1,2 M

A co takhle vlastní dráha?

Ano, stačí si na obyčejné tiskárně pro formát A4 vytisknout "stavební dlaždice" a můžete začít vytvářet vlastní dráhu. Dokument se všemi částmi je k dispozici na stránce Robotsquare.

Tak si to s Arduino roboty užijte!

Fotbálek Arduino robotů mBot

Náš e-shop používá soubory cookies, aby to všechno pro vás dobře šlapalo. Cookies nejsou k jídlu, ale ze zákona to tady musíme mít. Odkliknutí vaše bastlení nijak neohrozí.