Dráhy a hřiště pro Arduino roboty

Dráhy a hřiště pro Arduino roboty

Pro všechny nadšence Arduina a robotiky přinášíme sbírku Makeblock drah a hřišť pro roboty, kteří jezdí po čáře a vyhýbají se překážkám. Nechybí ani fotbalové hřiště pro robotí fotbálek! Robotí hřiště jsou odstupňovány podle velikosti. Největší mají na délku 2 metry! Po kliknutí na obrázek dráhy otevřete pdf soubor s dráhou.

Dráhy poslouží dobře pro zábavu, ale také na tréning před robotickou soutěží. Větší formáty je třeba vytisknout na plotru.

Čára pro roboty - formát A3

ČÁRA PRO ARDUINO ROBOTY - FORMÁT A3

Čára pro roboty - formát A2

ČÁRA PRO ARDUINO ROBOTY - FORMÁT A2

Čára pro roboty - formát A1

ČÁRA PRO ARDUINO ROBOTY - FORMÁT A1

Dráha pro roboty s překážkami - 1 x 1 m

DRÁHA PRO ARDUINO ROBOTY S PŘEKÁŽKAMI - 1 X 1 M

Dráha pro roboty s překážkami - 2 x 0,9 m

DRÁHA PRO ARDUINO ROBOTY S PŘEKÁŽKAMI - 2 X 0,9 M

Fotbalové hřiště pro roboty - 2 x 1,2 m

FOTBALOVÉ HŘIŠTĚ PRO ARDUINO ROBOTY - 2 X 1,2 M

Jak mám dráhu nebo hřiště vytisknout?

Po kliknutí na obrázek hřiště nebo dráhy se vám otevře přímo soubor v pdf, který můžete vytisknout na plotru nebo velkoformátové tiskárně. Pro naše účely jsme také testovali možnosti vhodného tisku a máme tady tiskárnu, která to dokáže vytisknout na vhodné plátno. Testovali jsme různá plátna pro dobrý poměr mezi černou a bílou, aby po tom robot bez problému jezdil i při změně okolního osvětlení.

Pokud se vám nepodaří zajistit tisk a chcete mít opravdu kvalitní plátno, které spolehlivě funguje a taky něco vydrží, tak nás kontaktujte na info@hwkitchen.cz.

A co takhle vlastní dráha?

Ano, stačí si na obyčejné tiskárně pro formát A4 vytisknout "stavební dlaždice" a můžete začít vytvářet vlastní dráhu. Dokument se všemi částmi je k dispozici na stránce Robotsquare.

Tak si to s Arduino roboty užijte!

Fotbálek Arduino robotů mBot

Náš e-shop používá soubory cookies, aby to všechno pro vás dobře šlapalo. Cookies nejsou k jídlu, ale ze zákona to tady musíme mít. Odkliknutí vaše bastlení nijak neohrozí.