!!!Pozor, pozor bastlíři! Jsme teď na dovolené a zásilky budeme expedovat až od pondělí 17.8. Zatím se inspirujte třeba články na arduino.cz, diskutujte na našem fóru, nebo jeďte taky na dovolenou ;). Bastlení ZDAR a dovolené taky! Oldřich :)
  • 1 z 2
 

Airblock - náhradní vrtule a nožky

 

Sada náhradních vrtulí a nožek pro multifunkčního drona Airblock!

Dostupnost Vyřazeno
81 Kč
67 Kč bez DPH
Kód produktu MAK257
Značka Makeblock
Webová stránka značky makeblock.com
Kategorie Ostatní
Záruka 2 roky
 

Rozbitá vrtule nevadí

Programovatelný dron Airblock vydrží i těžké nehody, protože se místo rozbití jen rozloží. Pokud dojde přece jen ke zničení vrtule nebo dosedací nožičky například těžkou nehodou nebo opotřebením, tak není nic ztraceno. Tato sada obsahuje 8 černých a 8 červených vrtulí a také 6 černých a 2 červené dosedací nožky.

Při montáži vrtulí dejte pozor na jejich barvu (orientaci rotace), protože černé a červené vrtule není možné zaměňovat. Podobně je to s barvami u dosedacích nožek. Červenou dejte na předek dronu a černé na ostatní motory. Dosedací nožky také tlumí náraz při náhlém pádu dronu.

odkazy

Hmotnost 0.066 kg
Airblock vrtule nadpis
Průměr vrtule 55 mm
Průměr otvoru pro uchycení vrtule 1 mm
Airblock dosedací nožky nadpis
Materiál Silikon

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

 Makeblock - dodavatel Arduino robotů, stavebnic, mechaniky a elektronických modulů pro HW Kitchen Česká republika

Makeblock je název firmy, ale také to je Open Source konstrukční platforma, která může pomoct přetvořit vaše nápady do reality, bez ohledu na to, jak moc jsou crazy :-). Makeblock je platforma se kterou se dá pěkně pohrát, ale také se toho hodně naučit. Je to takový vylepšený "Merkur s Arduinem" dohromady.

V nabídce jsou různé mechanické díly a konstrukční součásti, elektronické moduly, serva, motory a také elektronické stavebnice různých robotů a kreativních hraček pro STEAM výuku. Mezi typické produkty Makeblock patří robot mBot, mBot Ranger, ale také větší stavebnice například XY Plotter nebo Ultimate 2.0. Všechny řídící desky Makeblock jsou založené na platformě Arduino a na programování je možné využít grafické prostředí mBlock, vycházející ze Scratch 2.0. Velkou výhodou platformy Arduino je její otevřenost. Například až dítě vyroste, tak může jednoduše přejít od grafického programování ke klasické příkazové řádce a použít přitom stejný hardware.

Produkty Makeblock jsou určeny pro uživatele všech věkových kategorií. Člověk s nimi zažije jak zábavu, tak se naučí hravou formou základy elektroniky a programování. Podle našich zkušeností ocení pestrou paletu součástek a elektronických stavebnic hlavně děti, začátečníci a také tatínci :). Stavebnice Makeblock jsou oblíbené také mezi bastlíři, kteří ocení šířku platformy a množství rozšiřujících modulů pro stavbu robotů na různé soutěže.

Makeblock na hraní, tvoření i výuku

Kromě hlavního webu firmy Makeblock je k dispozici řada webů s různými výukovými materiály, projekty nebo informacemi, které využijete při samotné práci s produkty Makeblock, ale také například při výuce programování v kroužku nebo ve třídě.

Makeblock distributor | HWKitchen.cz

 pcb-main

 
Náš e-shop používá soubory cookies, aby to všechno pro vás dobře šlapalo. Cookies nejsou k jídlu, ale ze zákona to tady musíme mít. Odkliknutí vaše bastlení nijak neohrozí.