K vybraným produktům DÁREK!

K vybraným produktům DÁREK!

Hola hola bastlíři, arduiňáci, mikrobiťáci a všichni tvůrci (i hračičkové)!

Mám tady pro vás speciální AKCI! K vybraným produktům dostanete DÁREK, co se prostě hodí!

Tak třeba k populárnímu robotovi mBot dostanete ZDARMA LiPol akumulátor i s krytem v ceně 399 Kč a ještě baterku do dálkového ovladače navrch, abyste mohli naplno využít potenciál nové verze mBota! MBot je ideální hlavně pro začátečníky a děti, co chtějí začít něco tvořit, ale taky si u toho rádi pohrají. Tatínci taky nepřijdou zkrátka. :)

Knihu Průvodce světem Arduina v ceně 264 Kč získáte ZDARMA k originálnímu Arduino Starter Kitu nebo k výukovému kitu Tinylab! Tohle jsou Arduino kity, za které se vám zaručím. Oba vás provedou možnostmi Arduino platformy a pomohou naučit základy. Tinylabka hlavně programovat a Starter Kit taky bastlit s různou elektronikou kolem Arduina.

Super tenký obal na destičku microbit obdržíte k vybraným mikrobitím kitům (mrkněte dolů) nebo k Mecanum bugině, co umí jezdit všemi směry! Platforma micro:bit je efektivní způsob, jak se naučit základy programování hravou formou. Vezmete microbit kit pro oblast co vás zajímá a začnete zkoušet jednotlivé projekty. Nic neinstalujete. Otevřete prohlížeč, poskládáte program z kostek, nahrajete do microbitu a máte to.

Ještě nekončím!

Precizní klon Arduino UNO R3 v ceně 260 Kč dostanete ZDARMA při zakoupení sady 37 elektronických modulů pro Arduino! Pokud si projdete použití všech 37 modulů s Arduinem, tak vás pak při bastlení už jen těžko něco překvapí...

Tak co, děláte si místo na stole na nové bastlení, hraní nebo tvoření třeba toho projektu, co jste přes zimu nestihli udělat?

Teď máte šanci s tím pohnout nebo se něco naučit! :)

Pozor, AKCE platí do soboty 29.2. 2020 nebo vykoupení dárkového skladu!

Bastlení ZDAR!

Oldřich

pcb-main

 

V této kategorii nic není.