• 1 z 7
 

Music Robot Kit v2.0

 

Vytvořte vlastního hudebního robota, který dokáže hrát na xylofon!

Dostupnost Vyřazeno
5 445 Kč
4 500 Kč bez DPH
Kód produktu MAK134
Značka Makeblock
Webová stránka značky makeblock.com
Kategorie Stavebnice robota
Záruka 2 roky
 

Arduino hudebníkem

Music Robot umí sám zahrát melodii na xylofon.

Arduino deska řídí krokový motor, který posunuje paličkou xylofonu. Když se palička dostane nad požadovanou notu, robot pomocí elektromagnetu vytvoří úder na destičku.

Hudebního robota můžete ovládat pomocí počítače, nebo díky ultrazvukovému senzoru pomocí vlastních gest.

Ovládání pomocí počítačového programu funguje tak, že počítač pošle přes USB robotovi instrukce v podobě seznamu destiček, a robot zahraje celou skladbu. Můžete nastavit i pauzy mezi notami. V online režimu ovládejte xylofon přímo z klávesnice počítače příslušnými klávesami.

Music Robot Kit v2.0 (s elektronikou) - software

Vlastnosti Music robota

  • Tři možnosti, jak přehrávat pomocí robota hudbu
    • Pomocí gest (s použitím ultrazvukového modulu)
    • Přehrávání předprogramované melodie (Arduino program)
    • Řízení xylofonu pomocí počítačového programu
  • Kvalitní krokový motor v výkonným driverem
  • Jednoduché ovládání hry na xylofon

Music Robot Kit v2.0 (s elektronikou) 

Music robot - poznámka Napájecí adaptér není možné připojit do evropských zásuvek. Proto je potřeba použít vhodnou redukci.

Music robot - odkazy

Hmotnost 2.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

 Makeblock - dodavatel Arduino robotů, stavebnic, mechaniky a elektronických modulů pro HW Kitchen Česká republika

Makeblock je název firmy, ale také to je Open Source konstrukční platforma, která může pomoct přetvořit vaše nápady do reality, bez ohledu na to, jak moc jsou crazy :-). Makeblock je platforma se kterou se dá pěkně pohrát, ale také se toho hodně naučit. Je to takový vylepšený "Merkur s Arduinem" dohromady.

V nabídce jsou různé mechanické díly a konstrukční součásti, elektronické moduly, serva, motory a také elektronické stavebnice různých robotů a kreativních hraček pro STEAM výuku. Mezi typické produkty Makeblock patří robot mBot, mBot Ranger, ale také větší stavebnice například XY Plotter nebo Ultimate 2.0. Všechny řídící desky Makeblock jsou založené na platformě Arduino a na programování je možné využít grafické prostředí mBlock, vycházející ze Scratch 2.0. Velkou výhodou platformy Arduino je její otevřenost. Například až dítě vyroste, tak může jednoduše přejít od grafického programování ke klasické příkazové řádce a použít přitom stejný hardware.

Produkty Makeblock jsou určeny pro uživatele všech věkových kategorií. Člověk s nimi zažije jak zábavu, tak se naučí hravou formou základy elektroniky a programování. Podle našich zkušeností ocení pestrou paletu součástek a elektronických stavebnic hlavně děti, začátečníci a také tatínci :). Stavebnice Makeblock jsou oblíbené také mezi bastlíři, kteří ocení šířku platformy a množství rozšiřujících modulů pro stavbu robotů na různé soutěže.

Makeblock na hraní, tvoření i výuku

Kromě hlavního webu firmy Makeblock je k dispozici řada webů s různými výukovými materiály, projekty nebo informacemi, které využijete při samotné práci s produkty Makeblock, ale také například při výuce programování v kroužku nebo ve třídě.

Makeblock distributor | HWKitchen.cz

 pcb-main

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.