⚡ Chystáme, balíme, lepíme, štítkujeme a u toho průběžně odhrabáváme sníh, taháme zboží, vozíme balíky na Zásilkovnu a taky popíjíme kafe a užíváme si tradiční předvánoční shon s vědomím, že už to přece jen brzy skončí ❣️ Ale do té doby uděláme všechno pro to, aby byly balíčky u vás co nejdříve! Jako nešetříte nás letos vůbec, ale tak asi vás to s námi baví a to nás moc těší. ❤️ A teď to důležité: Doručení do Vánoc garantujeme pro zásilky podané do neděle 17.12. 23:59 ⏱️, pak už to necháváme na Ježíškovi.

Sleva 10% na ORIGO Arduino věcičky

Přináším naši speciální Arduino akci! Blíží se pomalu čas prázdnin a dovolených, tak bude (jasně že bude) více času na dokončení těch projektů schovaných v šuplíku nebo na realizaci úplně nových Arduino projektů.

O co tedy jde?

Zahajuji týden slev na originální Arduino desky, shieldy, kity a příslušenství, na podporu bastlení o prázdninách! Sleva platí na všechno zboží od výrobce originálních Arduín Arduino.org. S těmito komponenty je téměř zaručeno, že pokud to nebude fungovat, tak je chyba někde mezi židlí a klávesnicí :).

pcb-other

Pro uplatnění slevy 10% použijte slevový kód: ORIGO Arduino

Sleva 10% platí pro komponenty od Arduino.org do 15.6.2017 nebo vyprodání našich zásob...

 

Brzy spustím také zajímavou soutěž na Facebooku HW Kitchen.

Oldřich