⚡ Chystáme, balíme, lepíme, štítkujeme a u toho průběžně odhrabáváme sníh, taháme zboží, vozíme balíky na Zásilkovnu a taky popíjíme kafe a užíváme si tradiční předvánoční shon s vědomím, že už to přece jen brzy skončí ❣️ Ale do té doby uděláme všechno pro to, aby byly balíčky u vás co nejdříve! Jako nešetříte nás letos vůbec, ale tak asi vás to s námi baví a to nás moc těší. ❤️ A teď to důležité: Doručení do Vánoc garantujeme pro zásilky podané do neděle 17.12. 23:59 ⏱️, pak už to necháváme na Ježíškovi.

Průvodce světem Arduina - 2. vydání

pruvodce-svetem-arduina-knihy-2-vydani

Nový průvodce světem Arduina je konečně tady!

Nový průvodce Arduinem je vysázen větším písmem. Opravili jsme také pár chybiček, kniha dostala pevnější vazbu a změnilo se pár formálních věcí.

To, co je hlavně úplně nové je velikost knihy! Jsme rádi, že jsme dostali šanci knihu takto vylepšit a vyřešit problém s horší čitelností textu. Brýle a lupu můžete zahodit do koše! :)

Díky vstřícnému přístupu tiskárny se podařilo udělat knihu větší, aniž by bylo potřeba ji výrazně zdražit. Aby kniha nestála ranec, o to nám hlavně šlo. Aby byla přístupná všem, kteří chtějí začít bastlit s Arduinem!

Na Arduino.cz se podívejte na článek s malým ohlédnutím za první českou knihou o Arduinu.

pcb-other

Bastlení ZDAR!

Oldřich