Arduino propojovací kit

(0x)
 

Propojovací kit se hodí skvěle k rychlému zapojování a testování elektronických obvodů s Arduinem! Obsahuje nepájivé kontaktní pole a propojovací vodiče

Dostupnost Objednáno
320 Kč
264 Kč bez DPH
Kód produktu AD246
Výrobce Arduino.org
Stránky výrobce arduino.org
Kategorie Arduino příslušenství
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Propojujte a bastlete

Arduino propojovací kit usnadní hlavně začátky projektu. Snadno a rychle propojíte Arduino a elektronické součástky bez nutnosti pájet či navrhovat plošné spoje. Po dokončení projektu není problém všechny součástky zase odpojit a pole s drátky použít pro další bastlení!

Průhledné nepájivé kontaktní pole nabízí celkem 830 připojovacích bodů rozdělených do sekcí podle účelu použití. Nahoře a dole jsou řady pinů vhodné pro rozvody napájení. Pro každou polaritu je jedna řada na horní straně a jedna na spodní straně pole. Rozvody napájení je možné od pole také odejmout. Uprostřed je prostor pro zapojování elektronických obvodů. Je k dispozici celkem 2 x 63 sloupců po pěti navzájem spojených pinech. Mezi sekce sloupců můžete připojit integrované obvody v pouzdře DIP. Všechny kontaktní body jsou v rastru 2,54 mm.

Propojovací kit obsahuje také 70 tenkých vodičů, které jsou připraveny pro jednoduché použití na nepájivém kontaktním poli. Propojky jsou pro rychlé využití natvarovány na přesné délky od 5,08 mm do 127 mm. Konce vodičů jsou odizolovány. Pro zapojování vodičů se hodí pinzeta nebo tenké kleště, zvláště pokud máme na desce hodně součástek.

Nepájivé pole obsahuje na spodní straně samolepicí pásku, pomocí které ho jednoduše připevníte ve vašem projektu na požadované místo. Přiložena je i hliníková podložka, na kterou se dá pole v projektu nalepit.

Pokud váš Arduino projekt vyžaduje kontaktní pole větších rozměrů, pak propojte několik těchto polí dohromady!

Použití Arduino propojovacího kitu

Kit je vhodný hlavně pro začátečníky a také v situaci, kdy potřebujete rychle zapojit a otestovat nějaké elektronické zapojení. Jeho výhody využijí především školy, univerzity, vývojové laboratoře nebo elektrotechnické kroužky. Využití najde také v hobby oblasti.  

Hmotnost 0.14 kg
Rozměry 165 x 54 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.